Na Gradskom stadionu u Križevcima, pred domaćom publikom i u vrlo teškim vremenskim uvjetima, NK Tomislav Radnik odigrao je neriješeno 1:1 protiv NK Prugovca. Utakmicu je obilježila kiša, hladnoća i nezadovoljstvo domaće publike zbog sudačkih odluka.

Naša momčad je povela u 43. minuti kada je Leonardo Ferenčak preciznim udarcem glavom poslao loptu u mrežu gostiju. Međutim, nažalost domaće publike, suđenje glavnog suca Molvarca, koje ponovno nije bilo na razini. Jedan očigledan penal za našu ekipu nije bio dosuđen, dok je drugi, nepostojeći, dosuđen u korist gostiju. Kontroverzne odluke utjecale su na ritam igre i frustrirale domaću ekipu.

U drugom poluvremenu, u 74. minuti, NK Prugovac je izjednačio iz jedanaesterca kojeg je realizirao Karlo Zebić. Iako je NK Tomislav Radnik imao nekoliko prilika za ponovno vodstvo, nije uspio iskoristiti svoje šanse.

Unatoč remiju i kontroverznom suđenju, naši dečki pokazali su borbeni duh na terenu. Sljedeća utakmica donosi novu priliku za osvajanje bodova, a mi nastavljamo dalje s jednakim žarom i entuzijazmom!