Utakmica protiv NK Borca iz Imbriovca odigrana je 1. rujna 2024. godine na Gradskom stadionu Križevci u Križevcima, u sklopu Elitne ŽNL Koprivničko-križevačke. Utakmica je završila pobjedom našeg NK Tomislav Radnika, rezultatom 2-0.

Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, no u drugom poluvremenu NK Tomislav Radnik je preuzeo inicijativu. Oba pogotka za domaću momčad postigao je Luka Prskalo; prvi gol je zabio u 73. minuti, a drugi u sudačkoj nadoknadi (90’+2)(Sofascore). Osim golova, zabilježena su i dva žuta kartona, jedna za svakog igrača iz obje momčadi: H. Ledinski (NK Tomislav Radnik) u 68. minuti i L. Petrić (NK Borac) u 65. minuti(Sofascore).

Pobjeda NK Tomislav Radnika potvrđuje njihovu solidnu formu i drugu poziciju na ljestvici Elitne ŽNL Koprivničko-križevačke, dok NK Borac ostaje u donjem dijelu tablice. Ova utakmica pokazala je borbenost oba tima, ali i efikasnost domaće momčadi koja je uspjela iskoristiti svoje prilike u drugom poluvremenu.