U nedjelju, 6. listopada 2024. godine, na igralištu u Kunovcu odigrana je utakmica između NK Bratstvo Kunovec i NK Tomislav Radnik. Nažalost, naši dečki nisu uspjeli ostvariti pozitivan rezultat i utakmica je završila pobjedom domaćina 2:0. Domaća ekipa je iskoristila svoje prilike i odnijela pobjedu.

Tijek Utakmice

Domaćini su poveli u 30. minuti pogotkom Petra Čuljka, a konačnih 2:0 postavio je Bruno Sunagić u 56. minuti.

Utakmicu je sudio glavni sudac Mario Brunec, uz pomoćnike Mateja Mađerića i Ivana Iveljića, dok je delegat bio Stjepan Kranjčev.

Sastavi Momčadi

• NK Tomislav Radnik: Kump, Pavić, Lourenco, Ferenčak, Paić (od 62. Zidarić), Ledinski H., Janković (od 76. Razbušek), Šantić (od 67. Vrbančić), Stubičan (od 76. Tumbri), Vrbančić, Prskalo.
  • NK Bratstvo Kunovec: Štefković, Vidović, Krčalić, Azizi, Ezgeta, Mrvalj (od 57. Đenđinović), Sunagić, Bakran (od 80. Hlavaty), Grgić, Kukrika, Čuljak.

Unatoč ovom porazu, ostajemo fokusirani i motivirani za buduće izazove u ligi. Nastavljamo dalje s istim žar

#NKTomislavRadnik #Nogomet #ElitnaŽNL #Pobjeda #BorbaDoKraja #NavijajZaSvojeostajemo