Početak priprema za sezonu 2023/2024 su krenule!

12. srpnja u 19:00h održana je službena prozivka igrača u prostorijama kluba i odrađen je prvi trening. Na prozivci se pojavila 18 igrača, od kojih dvoje novih koji su se pridružili naši pripremama.

Osim novih igrača, imali smo upoznavanje i predstavljanje novog trenera – Marka Balažića.
Marko nam dolazi iz Bjelovara, bivši je igrač Mladosti iz Molva, Bilogore VT, Dinama iz Predavca.

Vrlo aktivnih 6 tjedana je ispred nas, prvi tjedan priprema započeo je s 3 treninga i jednom utakmicom koju su igrači odigrali međusobno.
U nastavku očekuje nas još 15 treninga, ali i bogat raspored pripremnih utakmica koje kreću 29.07.2023.

Treba spomenuti kako je ovaj prijelazni rok između sezona protekao vrlo glatko, većina ekipe je ostala te je bilo svgea 3 odlazaka iz kluba.
S velikom željom i motivacijom ulazimo u ovu sezonu, cilj je startati sa što boljim rezultatima i tako mirno ući u početak natjecanja