U nedjelju, 29. rujna 2024. godine, naši dečki iz NK Tomislav Radnik izborili su pobjedu protiv NK Kalinovac na Gradskom stadionu u Križevcima rezultatom 2:1. Utakmica se igrala pred pedesetak gledatelja, a naši igrači pokazali su nevjerojatnu borbenost, pogotovo u drugom dijelu utakmice.

Tijek Utakmice

NK Kalinovac poveo je u 66. minuti pogotkom Kešinovića, čime je stvorio pritisak na našu ekipu. No, naši dečki nisu klonuli duhom, a Tomislav Vrbančić donio je izjednačenje za NK Tomislav Radnik u 78. minuti. Naša ekipa nastavila je pritiskati, a Leonardo Ferenčak postigao je pobjednički pogodak u 88. minuti, donoseći zasluženu pobjedu našoj momčadi.

Sastavi i Suđenje

• NK Tomislav Radnik: Kump, Vrbančić, Pavić, Lourenco (od 90+1 Ledinski I), Ferenčak, Ledinski, Šantić, Stubičan, Zidarić, Razbušek (od 46. Tumbri), Prskalo.
  • NK Kalinovac: Rakitničan, Zorić, Brlas, Ivančić, Miklaušić, Paviša (od 90. Imbriša), Zorić, Bratanović, Pajk, Mikulinec, Kešinović.

Utakmicu je sudio Mario Brunec, uz pomoćnike Karla Gjurašina i Margaretu Žeža. Delegat je bio Krešimir Škvorc. Utakmica je bila vrlo dinamična, s nekoliko preokreta i velikom borbenošću s obje strane, ali na kraju su naši dečki pokazali veće srce i zaslužili tri boda.

• 2:1 A. Vrbančić (78′)

Ova pobjeda nas vodi dalje s dodatnim samopouzdanjem i motivacijom za sljedeće utakmice. Pokazali smo da se borimo do zadnjeg zvižduka i da možemo preokrenuti rezultat u svoju korist, čak i kad sve ne izgleda idealno. Zahvaljujemo svim navijačima na podršci — zajedno idemo prema novim pobjedama!